Letters From Nowhere: A Hidden Object Mystery

iOS için Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.08 GB
  • Version 1.5
  • Dil İngilizce
  • Firma G5 Entertainment
Letters From Nowhere: A Hidden Object Mystery; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz, tüuler ürperten bir kasabada gelişen gizemli ve korkunç olayların sırrını çözmeye çalışacağınız korku dolu bir mobil macera oyunudu

Letters From Nowhere: A Hidden Object Mystery; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz, tüuler ürperten bir kasabada gelişen gizemli ve korkunç olayların sırrını çözmeye çalışacağınız korku dolu bir mobil macera oyunudur.

Cadılar bayramında Hazewich kasabasında korkunç olaylar başlar. Şeytanlar ve korkutucu semboller kasabanın her yerindedir. Size düşen görev kasabada oluşan korkunç olayların gizemini çözmek. Bunun için tamamlamanız gereken görevler ve çözmeniz gereken mini bulmacalar var. Bu bulmacaları çözerek ipuçlarını yakalamalı gizemli olayları çözmelisiniz.

Oyun içerisinde; 970 heyecan verici görev, 30 ürkütücü gizli nesne bulma oyunu, 98 ödül, bir çok mini oyunlar, iPhone 5 desteği, yeni iPad Retine Ekran desteği gibi bir çok eğlenceli ve kullanışlı özellikler bulunuyor.

Daha Fazla Göster
Letters From Nowhere: A Hidden Object Mystery indir
DİĞER SÜRÜMLER